Pre základnú funkčnosť, spríjemnenie používania webu, analytické účely a v prípade udelenia súhlasu aj na účely cielenia reklamy využívame súbory cookies. Nastavenie vlastných preferencií cookies môžete kedykoľvek upraviť odkazom v spodnej časti stránok.

Odmietnuť všetko môžete tu.

Tovar v akcii

naša cena 1,20 EUR
skladom

Najpredávanejšie

naša cena 150,00 EUR
skladom

O nás

2015

Naša firma bola založená v roku 2015 oddelením sa od firmy Defend Slovensko. Monitorovacie zariadenia pod pôvodným názvom DefendLocator sú na trhu už od roku 2010. V dnešnej dobe ponúkame tieto zariadenia pod novým názvom CA-MO, pričom sa jedná o zariadenia druhej generácie daného výrobku. Sme špecialisti na monitorovanie nielen osobných, ale aj nákladných vozidiel a stavebných strojov.

 

Monitorovacie zariadenie CAMO Basic pre vozidlá

 
 

september 2016

V septembri 2016 sme rozšírili ponuku o monitorovanie domácich miláčikov, vecí a osôb o výrobky rakúskej značky Tractive. Sortiment od značky Tractive sme následne rozšírili o svietiace obojky.

 

Monitorovacie zariadenie TRACTIVE pre domácich miláčikov          

 
 
 
 
 

október 2016

V októbri 2016 sme sa rozhodli ponúkať náš tovar prostredníctvom e-shopu, kde chceme ponúkať kvalitný tovar za rozumné ceny.

Takisto v októbri sme zaradili do ponuky rôzne príslušenstvo a doplnky pre mobilné telefóny. Jedná sa o kvalitné produkty od známych značiek, pri ktorých sa nemusíte báť, že by Vám zariadenie vypísalo, že sa jedná o neoriginálny produkt, alebo že by ochranné kryty nepasovali presne na vaše zariadenie. Tieto produkty sú zamerané hlavne pre zariadenia značiek Apple a Samsung.

 

Púzdro VERUS pre iPhone 6S PLUS

 

Koncom októbra sme do ponuky zaradili ďalšie príslušenstvo a doplnky pre automobily, ako sú parkovacie senzory, parkovacie kamery a powerbanky pre štartovanie vozidiel.

 

 
 

október 2016

V novembri sme rozšírili ponuky krytov, ochranných sklíčok na displej, držiakov pre mobilné zariadenia a iných doplnkov pre mobilné zariadenia aj pre iné známe značky ako sú napríklad Huawei, Sony a iné. Jedná sa o cenovo dostupné príslušenstvo, ktoré však tiež dokáže ochrániť zariadenia pred mechanickým poškodením.

 

Držiak mobilného telefónu UNI

 
 
 
 
 

marec 2018

Spustili sme novú webstránku. Dúfame, že nové zmeny budú pozitívne a keby bol s niečím problém, budeme radi, ak nás o tom budete informovať.
 
 
 

október 2019

 
Aktualizovali sme objednávkový formulár, tak aby bol pre Vás ešte viac prívetivejší a ľahko ste sa v ňom orientovali.
 
 
 

Nakupovať u nás je zábava!

Ďakujeme a veríme, že si obľúbite náš obchod a budeme sa stretávať častejšie.

 

Váš tím e-shopu.