Pre základnú funkčnosť, spríjemnenie používania webu, analytické účely a v prípade udelenia súhlasu aj na účely cielenia reklamy využívame súbory cookies. Nastavenie vlastných preferencií cookies môžete kedykoľvek upraviť odkazom v spodnej časti stránok.

Tovar v akcii

naša cena 1,20 EUR (32,40 Kč)
skladom
naša cena 1,20 EUR (32,40 Kč)
skladom
naša cena 1,20 EUR (32,40 Kč)
skladom

Najpredávanejšie

naša cena 52,50 EUR (1 417,50 Kč)
skladom
naša cena 1,20 EUR (32,40 Kč)
skladom
naša cena 1,20 EUR (32,40 Kč)
skladom

O nás

2015

Naša firma bola založená v roku 2015 oddelením sa od firmy Defend Slovensko. Monitorovacie zariadenia pod pôvodným názvom DefendLocator sú na trhu už od roku 2010. V dnešnej dobe ponúkame tieto zariadenia pod novým názvom CAMO, pričom sa jedná o zariadenia druhej generácie daného výrobku. Sme špecialisti na monitorovanie osobných, nákladných vozidiel a stavebných strojov.

 

Monitorovacie zariadenie CAMO Basic pre vozidlá

 
 

september 2016

V septembri 2016 sme rozšírili ponuku o monitorovanie domácich miláčikov, vecí a osôb o výrobky rakúskej značky Tractive. Sortiment od značky Tractive sme následne rozšírili o svietiace obojky.

 

Monitorovacie zariadenie TRACTIVE pre domácich miláčikov          

 
 
 
 
 

október 2016

V októbri 2016 sme sa rozhodli ponúkať náš tovar prostredníctvom e-shopu, kde chceme ponúkať kvalitný tovar za rozumné ceny.

Takisto v októbri sme zaradili do ponuky rôzne príslušenstvo a doplnky pre mobilné telefóny. Jedná sa o kvalitné produkty od známych značiek, pri ktorých sa nemusíte báť, že by Vám zariadenie vypísalo, že sa jedná o neoriginálny produkt, alebo že by ochranné kryty nepasovali presne na vaše zariadenie. Tieto produkty sú zamerané hlavne pre zariadenia značiek Apple a Samsung.

 

Púzdro VERUS pre iPhone 6S PLUS

 

Koncom októbra sme do ponuky zaradili ďalšie príslušenstvo a doplnky pre automobily, ako sú parkovacie senzory, parkovacie kamery a powerbanky pre štartovanie vozidiel.

 

 
 

október 2016

V novembri sme rozšírili ponuky krytov, ochranných sklíčok na displej, držiakov pre mobilné zariadenia a iných doplnkov pre mobilné zariadenia aj pre iné známe značky ako sú napríklad Huawei, Sony a iné. Jedná sa o cenovo dostupné príslušenstvo, ktoré však tiež dokáže ochrániť zariadenia pred mechanickým poškodením.

 

Držiak mobilného telefónu UNI

 
 
 
 
 

marec 2018

Spustili sme novú webstránku. Dúfame, že nové zmeny budú pozitívne a keby bol s niečím problém, budeme radi, ak nás o tom budete informovať.

Nakupovať u nás je zábava!

Ďakujeme a veríme, že si obľúbite náš obchod a budeme sa stretávať častejšie.

 

Váš tím e-shopu.