Pre základnú funkčnosť, spríjemnenie používania webu, analytické účely a v prípade udelenia súhlasu aj na účely cielenia reklamy využívame súbory cookies. Nastavenie vlastných preferencií cookies môžete kedykoľvek upraviť odkazom v spodnej časti stránok.

Odmietnuť všetko môžete tu.


Úvod » Príslušenstvo k MT » Gadgety » Zdravie » iHealth TRACK KN-550BT tlakomer


        

iHealth TRACK KN-550BT tlakomer

skladom

 

Číslo produktu: IH-KN-550BT
Názov: iHealth
Výrobca: iHealth
EAN kód: 856362005005
naša cena bez DPH: 37,50 EUR
naša cena s DPH (20 %):
45,00 EUR
Strážny pes:
Strážny pes

iHealth Track je jednoduchý, spoľahlivý a užívateľsky maximálne prívetivý tlakomer určený k pravidelnému osobnému meraniu hodnôt krvného tlaku a srdečného pulzu. Jediným stlačením tlačidla dôjde k začatiu merania a výsledné hodnoty sa behom okamihu zobrazia na displeji tlakomeru s podfarbením od zelenej po červenú podľa závažnosti. Druhé tlačidlo potom zobrazí históriu meraní. iHealth Track totiž disponuje vlastnou offline pamäťou pre výsledky 99 posledných meraní.


iHealth Track ale môžete bezdrôtovo a behom sekundy zosynchronizovať cez Bluetooth 4.0 s aplikáciou iHealth MyVitals vo svojom smartfóne a taktiež aj s cloudom výrobcu. Aplikácia napríklad zaznamenáva neobmedzenú históriu a umožňuje výsledky zdieľať s rodinou či lekárom.


iHealth Track je možné používať s aplikáciou aj bez, zároveň predstavuje najľahšiu cestu k chytrému zdraviu pre každého, a to vrátane najstarších generácií.

Jednoduché meranie, ktoré zvládne i babička
Pre správne vykonanie merania je potrebné umiestniť manžetu tlakomera pevne, ale pohodlne na paži cca 1 až 2 cm nad lakeť v súlade s nákresmi a symboly na manžete. Paža s manžetou by mala byť mierne zdvihnutá či umiestnená na podložke, aby sa manžeta nachádzala nad úrovňou srdca. Meranie možno vykonávať aj v ľahu. Po krátkej relaxácii, potrebnej pre upokojenie tlaku, stačí raz stlačiť tlačidlo START / STOP pre začatie úkonu, manžeta sa sama nafúkne a postupne vyfúkne pri vykonávaní merania. Následne displej zobrazí výsledky meraní diastolického a systolického tlaku a tiež srdcového tepu.


Displej svojim podfarbením indikuje závažnosť výsledkov nasledovne:
Optimálny tlak - zelená
Normálny tlak - zelená
Mierne zvýšený tlak - žltá
Hypertenzia 1. stupňa - blikajúca žltá
Hypertenzia 2. stupňa - červená
Hypertenzia 3. stupňa - blikajúca červená

 
Poznámka: Ak iHealth Track počas merania zaznamenáva nepravidelný srdcový rytmus, zobrazí túto skutočnosť v podobe blikajúce ikonky srdcové krivky na displeji. V takom prípade nie je meranie celkom presné.


Pamäť tlakomeru iHealth Track uchová výsledky až 99 jednotlivých meraní. Tieto výsledky je možné kedykoľvek jednoducho zobraziť a prechádzať na displeji tlakomeru stlačením tlačidla M (memory).Viac chytrých funkcií s aplikáciou iHealth MyVitals
Ak však potrebujete sledovať dlhodobejší vývoj nameraných hodnôt, odporúčame iHealth Track pravidelne synchronizovať s aplikáciou iHealth MyVitals, ktorá je zdarma a kompatibilná s chytrými zariadeniami so systémom iOS alebo Android a podporou Bluetooth 4.0.


Spárovanie s chytrým zariadením spustíte opäť stlačením tlačidla M. Samotnú synchronizáciu urobíte v aplikácii potvrdením voľby, ktorá sa objaví automaticky hneď po spárovaní.

 Aplikácia okrem prehľadných grafov dlhodobého vývoja či tabuľkového zobrazenia hodnôt umožňuje namerané výsledky editovať a dokonca ich zdieľať napríklad pomocou emailu s rodinnými príslušníkmi alebo lekárom.


V aplikácii je možné tiež nastavovať pripomenutie času pravidelného merania. Tiež je možné nastaviť iHealth Track podľa "Pravidla 3", tzn. 3 merania ráno, 3 merania večer po 3 dni, pre maximálne relevantné výsledky podľa medzinárodných odporúčaní.

 

Komplexné sledovanie osobnej zdravotnej kondície
Aplikácia iHealth MyVitals umožňuje komplexné sledovanie meraní celej rady životne podstatných hodnôt, evidenciu fyzickej aktivity a príjmu energie v potrave. Na to nadväzuje funkcionalita plánovanie osobných cieľov, sledovanie ich plnenia a plánovania konkrétnych aktivít.

 

Cloudový účet
Ak si na stránkach výrobcu iHealth založíte svoj online užívateľský účet a spojíte ho so svojím účtom na vašom mobilnom zariadení, môžete všetky úkony vrátane sledovania nameraných hodnôt vykonávať aj z Vášho počítača. V prípade straty alebo poškodenia mobilného zariadenia tak neprídete o svoje namerané osobné hodnoty. Jednoduchým prepojením viac zariadení s online účtom, napríklad smartfónu a tabletu, potom môžete meranie vykonávať s akýmkoľvek z pripojených zariadení a výsledky sledovať na všetkých ostatných.

 

iHealth Track prešiel klinickými testami v súlade s požiadavkami ESH (Európske spoločnosti pre hypertenziu) a disponuje certifikáciou CE pre zdravotné zariadenia.

 

Rozsiahle možnosti sledovania zdravotnej kondície pomocou aplikácie iHealth MyVitals:
Aplikácia iHealth MyVitals (iOS, Android) slúži na sledovanie hodnôt meraných rôznymi prístrojmi značky iHealth, prehľadnému zobrazovanie osobných zdravotných trendov, stanovovanie vyhodnocovanie fyzickej aktivity a príjmov energie v potrave, stanovovanie cieľov, ktorých chcete v rámci svojej fitness kondície dosiahnuť, sledovanie ich plnenia a pod. Sami si zvoľte, či aplikáciu použijete napríklad len na meranie tlaku a uchovávanie záznamov nameraných hodnôt, alebo využijete jej širšie možnosti v spojení s ďalšími zariadeniami. Aplikácia iHealth MyVitals je dostupná zadarmo.


Kompatibilita s platformami
iHealth MyVitals je k dispozícii pre zariadenia s operačnými systémami iOS a Android. Tak, ako sa rozširuje rad zariadení značky iHealth, tak sú do aplikácie priebežne doplňované ďalšie funkcie a rozširovaná komplexnosť záznamov o zdravotnej kondícii užívateľa.


Kompatibilita s Apple HealthKit
iHealth MyVitals je prvou aplikáciou pre zdravotné meracie prístroje plne kompatibilnou s Apple HealthKit a aplikáciou Zdravie, ktorá je súčasťou iOS 8.0.1 a vyšších.Sledovanie veličín na kompatibilných zariadeniach:

  •  iHealth tlakomery TRACK, FEEL BP5 a SENSE BP7:

srdcový pulz,systolický a diastolický krvný tlak

  •  iHealth váhy HS3, LITE HS4 a CORE HS6:

hmotnosť
index BMI
CORE HS6:
telesný tuk
aktívna hmota
svalová hmota
kostná hmota
percentuálny objem vody v tele
pomer vnútorného orgánového tuku
denný príjem kalórií

 

  • iHealth plavecký snímač dennej aktivity a spánku WAVE AM4:

automatické rozpoznanie plaveckého štýlu
percentuálne rozloženie štýlov
počty temp, celkový čas plávanie
denný počet krokov
spálené kalórie
prejdená vzdialenosť
kvalita spánku
rozsah spánku

  • iHealth pulzný oximeter PO3 AIR:

saturácia kyslíku v krvi SpO2
srdečný tep

  • Ručný vstup podrobných dát o cvičenie - voľba z prednastavenej databázy aktivít
  • Energetická hodnota prijatých potravín - voľba z prednastavenej databázy potravín

 

Zobrazenie histórie v prehľadných grafoch
iHealth MyVitals uchováva všetky namerané hodnoty a zobrazuje ich v prehľadných grafoch, aby bolo možné sledovať trend vývoja fyzickej kondície. Aktiváciou konkrétneho bodu grafu možno zobraziť presné číselné hodnoty daného merania.

 

Používateľské účty
Aplikácia iHealth MyVitals umožňuje definovať viac užívateľov, zadať ich kľúčové údaje pre posudzovanie ich fyzickej kondície ako výška a vek a sledovať ich namerané hodnoty a trendy individuálne napríklad pre celú rodinu.

Zdieľanie nameraných hodnôt
Aplikácia iHealth MyVitals umožňuje namerané hodnoty odoslať e-mailom v rámci rodiny, priateľom alebo osobnému lekárovi.


Osobné ciele
iHealth MyVitals umožňuje definovať cieľ úpravy vašej telesnej kondície za určitý čas. Užívateľ napríklad zadá: chcem schudnúť o 5 kg za tri mesiace, alebo: chcem si zachovať telesnú hmotnosť, ale zvýšiť podiel svalovej hmoty o 2 kg na úkor tuku, za 5 mesiacov. K dispozícii potom máte grafy priebežného plnenia zadaného cieľa a ďalšie motivačné podporu.

Plánovač
iHealth MyVitals disponuje nástrojom pre plánovanie rôznych aktivít používateľa. Napríklad pripomenie, že je potrebné zmerať si krvný tlak, zvážiť sa, zacvičiť si, že ste ešte tento deň nedosiahol (a) počet krokov a vyšliapaných schodov vhodný pre vaše zdravie, alebo že je čas vziať si konkrétny medikament.

NÁZORY A OTÁZKY NÁVŠTEVNÍKOV

Nebol zatiaľ pridaný žiadny názor. Pridajte svoj názor alebo dotaz ako prvý.

Názov: iHealth
Strážny pes
Watch DOG


Informovať na e-mail pri zmene:


        keď produkt bude na sklade


Zadajte Váš e-mail: